0 views kez incelendi.

Yangın dolapları 1,20mm. , makaralar 1,50 mm. saçtan pres baskı yöntemiyle paslanmaz malzemeden üretilmektedir. Ayarlı sis nozulu  kontrolünde, […]

Yangın dolapları 1,20mm. , makaralar 1,50 mm. saçtan pres baskı yöntemiyle paslanmaz malzemeden üretilmektedir. Ayarlı sis nozulu  kontrolünde, içinde su bulunabilen, istenildiği kadar açılarak kullanılan komple bir sistemdir.

Su bağlantı yerleri ihtiyaca göre sağ,sol, üst veya arkadan olacak şekilde monte edilebilir.Tek veya çift kapaklı, kırmızı veya beyaz renkte, yangın söndürme tüpü bölmeli, saç ve/veya kırılmaz cam kapaklı, sıva altı ve sıva üstü modelleri bulunmaktadır.

Katlanabilir yassı hortumlu kuru sistem yangın dolapları 2″ olmak üzere, 2 3/4″ ve 1 1/2″ olarak tanımlanan; 20 m. standart uzunlukta yatay, katlanabilir hortum, vana, rekor, seçilen tip nozul (lans) ve kelepçelerden oluşturulan sistemlerdir. Hortumlar rekorlarla eklenerek uzatılabilir.

Su bağlantı yerleri ihtiyaca göre sağ,sol, üst veya arkadan olacak şekilde monte edilebilir.Tek veya çift kapaklı, ayaklı, kırmızı veya beyaz renkte, tek veya çift hortum saha tipi, yangın söndürme tüpü dolabı, saç ve/veya kırılmaz cam kapaklı, sıva altı ve sıva üstü modelleri bulunmaktadır.

Yangın Dolapları; Farklı boy ve ebatlarda bulunan yangın dolaplarına sizden gelecek olan talepler doğrultusunda ihtiyacınızı karşılamaktayız.

Firmamız sizden gelen taleplere hızlı, ivedi ve esnek çözümler sunarak kalite ve güvenilirliği sizlerle buluşturmaya devam etmektedir.

Ankara yangın söndürme tüpü firmaları arasında, Ankara Yangın Söndürme ve Güvenlik Sistemleri olarak kurumsallaşma yolunda önemli adımlar atmaktayız.

Uygun fiyatları müşterileri ile buluşturan Ankara Yangın Söndürme ve Güvenlik Sistemleri, merkezi olarak Sincan’da hizmet vermektedir. Bizzat gelerek sıcak çayımızdan yudumlarken ürünlerimizi yerinde görebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer

Ankara Yangın Söndürme

Başta Ankara olmak üzere yurt genelinde kullanımı yaygınlaşan yangın söndürme sistemlerinin müşterilerimize en kolay ulaşımını sağlayarak doğrudan hizmet sunumu yapmaktayız. Bu konuda öncelikle toplumu bilinçlendirme çalışmaları olarak sosyal ağlar ve diğer basın yayın organları vasıtası ile faaliyetlerimizin etkisini duyurmaktayız. Burada amaç üretimini ve satışını yaptığımız yangın söndürme sistemlerinin en doğru şekilde kullanılarak istenilen performansı elde edebilmektir.

Bize Ulaşın

Adres: Ahi Evran Mh. Çağrışım Sk. No: 234 Ayakkabıcılar Sanayi Sitesi Sincan / ANKARA

Telefon: 0312 270 58 57

E-Posta: info@ankarayanginsondurme.org

Web: https://www.ankarayanginsondurme.info