0 views kez incelendi.

FM200 Gazlı Söndürme Sistemlerinin söndürme özelliği fizikseldir. Defalarca test ve denemeli yapılarak en etkili, en […]

FM200 Gazlı Söndürme Sistemlerinin söndürme özelliği fizikseldir. Defalarca test ve denemeli yapılarak en etkili, en temiz ve insan hayatı için hiçbir zararı olmadığı belirlenmiştir.

Bu söndürme sistemleri,hem görünüş hem sağlık açısından zararsızdır.İçerisinde bulunan söndürme elementinde koku bulundurmaz.Kullanıldığı ortamlarda,en az hasar ve zarar vererek yangın söndürme işlemini tamamlayan sistemdir.Bu nedenle sıklıkla tercih sebepleri arasında yer almaktadır.Bu sistemler,insan sağlığına zarar ,vermediği gibi doğayada bir zararı bulunmamaktadır.Kullanıldığı yerde hızlıca yayılabilme özelliğine sahip olan bu sistem,alınan verim ve fiyata göre tercihler arasında her zaman ilk sıraları almaya devam etmektedir.

Bu sistemlerin kullanım alanları oldukça geniştir.

– Elektronik Cihaz Bulunan Mağazalar

– Elektronik Sistem Odaları

– Elektronik Veri Depolama Alanları

– Elektrik Dağıtım Merkezleri

– Kağıt Belge Muhafaza Arşivleri

– Önemli Belge Arşivleri

– Kurumsal Ofisler

– Bankalar

– Kütüphaneler

– Yanıcı Madde Üretimi Yapılan Fabrikalar

– Yanıcı Hammadde Üretim Yerleri

– Kablo Bağlantı Odaları

– Trafo Odaları

-Jenaratör Odaları

Belirtilen sektörler ve alanlarda sıklıkla tercih edilip kullanılmaktadır.Firmalar içinde bulundukları sektöre göre tercihini yapıp,sahip olarak,ürünlerini muhafaza altına almaktadırlar.Böylece istenmeyen durumlarda en az zarar ile durumdan kurtulmaktadırlar.

Ankara Fm-200 yangın söndürme sistemleri firmaları arasında,belediyeler,kamu binaları,elektronik cihaz satışı yapılan mağazalar,belge depolanan arşivler olmak üzere birçok alanda,Atılım Yangın Söndürme Sistemleri olarak başarılı ve memnuniyet getiren iş teslimlerimiz ile referanslarımıza hergün bir yenisini eklemekteyiz.Kalite ve güvenilirliğimizden ödün vermeden,güvenliğinizi öncelikli ilke edinerek sektörde sizlere çözüm odaklı hizmet etmeye devam edeğiz.

Satış ve kurulumunu yaptğımız sistemlerin,bakım tarihleri firmamızca ücretsiz takip edilerek tarafınıza bilgi verilmektedir.

Siz de,içinde bulunduğunuz sektöre göre kurumsal ihtiyaçlarınızı belirlemek ve yönetmeliğe uygun şekilde sisteme sahip olmak istiyorsanız,bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer

Ankara Yangın Söndürme

Başta Ankara olmak üzere yurt genelinde kullanımı yaygınlaşan yangın söndürme sistemlerinin müşterilerimize en kolay ulaşımını sağlayarak doğrudan hizmet sunumu yapmaktayız. Bu konuda öncelikle toplumu bilinçlendirme çalışmaları olarak sosyal ağlar ve diğer basın yayın organları vasıtası ile faaliyetlerimizin etkisini duyurmaktayız. Burada amaç üretimini ve satışını yaptığımız yangın söndürme sistemlerinin en doğru şekilde kullanılarak istenilen performansı elde edebilmektir.

Bize Ulaşın

Adres: Törekent Mah. 297. Sok No: 32 Sincan – ANKARA

Telefon: 0312 270 58 57

E-Posta: info@ankarayanginsondurme.org

Web: https://www.ankarayanginsondurme.info