Başta Ankara olmak üzere bölge şehirlerin yerleşim yerlerinde yangın söndürmeye destek olmak ve bu alanda hizmet vermek üzere kurulan Ankara Yangın Söndürme ve Güvenlik Sistemleri olarak güvenlik ve emniyet konularında hizmet oluşturmaya devam etmektedir. İlk hedefimiz insan sağlığı ve can güvenliği olmaktadır. Bunun yanında ”mal canın yongasıdır” atasözünün bilincinde olarak mal güvenliğini sağlamayı hedeflemekteyiz. Bu çalışmalarımızı üretimini ve satışını yaptığımız yangın söndürme sistemleri ile gerçekleştirmekteyiz. Çalışmalarımızı tüm ekibimizle birlikte uyum içinde sürdürmekteyiz. Bu sektöre en iyi hizmeti sağlayacak garantili yangın söndürme sistemleri üretimini yaparak en doğru ve güvenli işler yapmayı firma olarak benimsemiş durumdayız.

Yangın söndürme sistemleri ve yöntemleri konusunda firmamızın ARGE teşkilatı tarafından sürekli bir üst basamağa taşıma amacı ile gayret göstermektedir. Bu alandaki çalışmalarımız n tek hedefi müşteri memnuniyeti ve üst düzey güvenlik sağlamaktır.

Yangın Söndürme Sistem Araştırmaları

Yangın söndürme sistem araştırmaları konusunda kurmuş olduğumuz ekiplerimiz sürekli olarak müşterilerimizin tercih ettiği ürünler üzerinde geliştirme araştırmaları yapmaktadır. Bu sayede her geçen gün yangın önleme ve söndürme çalışmalarında kullanılan ürünlerin daha kullanışlı ve daha fazla söndürme etkisinin olabilmesi için araştırmalar yapmaktayız. Bu düşünce il üretimini ve satışını yaptığımız ürünlerin sorunsuz teslimatını ve ürün hakkında detaylı bilgi akışını sağlamaktayız. Firma olarak sizlere sektörde en kullanışlı olarak bilinen ürünlerin detaylarını eksiksiz bilgi saklama gereği duymadan doğrudan aktarmaktayız. Bunun için kurmuş olduğumuz müşteri temsilcisi niteliğindeki çalışanlarımız konusunda hâkim bilgili kişilerden oluşmaktadır.

Yangın Tüpleri Üretim Aşamaları

Ankara ve tüm Türkiye çapında çalışmaların ve satışlar yapmayı hedefleyen firmamız bu alanda öncü kuruluş olma niteliğinde çalışmalar sergilemektedir. Bu amaçla özellikle toplu yaşam alanlarında sıklıkla kullanılan yangın söndürme tüplerinin üretimini titizlikle yapmaktadır. Üretim ve satış işlemlerinin yanı sıra yangın söndürme tüpü dolum işlemlerini de periyodik olarak kontrollü bir şekilde yapmaktayız. Ankara bölgesinde faaliyet gösteren yangın söndürme şirketler arasında en kısa sürede yerimizi alarak bizde süreklilik arz edecek faaliyetlerimize başlamış bulunmaktayız.

Sadece yangın söndürme tüpü imalatı ve dolumu ile sınırlı kalmayan hizmetlerimiz tüm yangın söndürme sistemlerini kapsayacak şekilde sürdürülmektedir.

Ankara Yangın Söndürme

Başta Ankara olmak üzere yurt genelinde kullanımı yaygınlaşan yangın söndürme sistemlerinin müşterilerimize en kolay ulaşımını sağlayarak doğrudan hizmet sunumu yapmaktayız. Bu konuda öncelikle toplumu bilinçlendirme çalışmaları olarak sosyal ağlar ve diğer basın yayın organları vasıtası ile faaliyetlerimizin etkisini duyurmaktayız. Burada amaç üretimini ve satışını yaptığımız yangın söndürme sistemlerinin en doğru şekilde kullanılarak istenilen performansı elde edebilmektir.

Bize Ulaşın

Adres: Törekent Mah. 297. Sok No: 32 Sincan – ANKARA

Telefon: 0312 270 58 57

E-Posta: info@ankarayanginsondurme.org

Web: https://www.ankarayanginsondurme.info