0 views kez incelendi.

Yangın Algılama ve İhbar Sistemlerinin, temel işlevi yangın kaynağının kısa sürede bulunarak söndürülmesidir. Analog adresli […]

Yangın Algılama ve İhbar Sistemlerinin, temel işlevi yangın kaynağının kısa sürede bulunarak söndürülmesidir. Analog adresli sistem ve Konvansiyonel tip sistem olarak ikiye ayrılmaktadır.

Bu sistemde, detektör kurulumu bulunmaktadır.Algılama detektörleri belirlenen yerlere yerleştirilir. Detektörler bağlı bulunduğu şebeke yardımıyla ortamdaki havayı algılamaktadırlar.İşlem sonucunda diğer montajı yapılmış sistemler harekete geçirilir veya isteğe göre farklı ses,ikaz aksesuarlarıyla birlikte uyarı alınması sağlanmaktadır.

Tercihe göre,kitler ve aksesuarların boyutu ve kapasitesi belirlenebilmektedir. Kurulum yapılan bu sistemler sayesinde,ivedi şekilde harekete geçilip yangın bertaraf edilebilmektedir.

– Ev

– Okul

– Pansiyon

– Kreş

– Spor Salonları

Gibi alanlarda,isteğe göre,yaygın kullanıma sahip olan sistemlerdir.Yangın algılama sonucu cep telefonlarına bildirim yapılan ve e-posta gönderilebilen sistemlerde mevcut durumdadır.

Yangın ihbar ve algılama sistemleri satış,kurulum ve satış sonrası destek ile, Ankara Yangın Söndürme ve Güvenlik Sistemleri olarak sizlere 2017 yılında da hizmet etmeye devam etmekteyiz.

Ankara ve çevre illerde,bağlı bulunduğunuz sektörün gereklileri arasında,sizde işinizi kendiniz ve çalışmalarınızı güven altına almak istiyor,herhangi bir sisteme sahip olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer

Ankara Yangın Söndürme

Başta Ankara olmak üzere yurt genelinde kullanımı yaygınlaşan yangın söndürme sistemlerinin müşterilerimize en kolay ulaşımını sağlayarak doğrudan hizmet sunumu yapmaktayız. Bu konuda öncelikle toplumu bilinçlendirme çalışmaları olarak sosyal ağlar ve diğer basın yayın organları vasıtası ile faaliyetlerimizin etkisini duyurmaktayız. Burada amaç üretimini ve satışını yaptığımız yangın söndürme sistemlerinin en doğru şekilde kullanılarak istenilen performansı elde edebilmektir.

Bize Ulaşın

Adres: Törekent Mah. 297. Sok No: 32 Sincan – ANKARA

Telefon: 0312 270 58 57

E-Posta: info@ankarayanginsondurme.org

Web: https://www.ankarayanginsondurme.info